Moreshire Rectangular End Table
SKU
T659-3
- Vendor
- Signature Design by Ashley®
- Regular price
- $329.99
- Sale price
- $329.99
- Regular price
-
$389.99 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Shipping calculated at checkout.
Adding product to your cart
Lighten the look of your living space. This end table offers a casual traditional aesthetic, with natural wood undertones enhanced by a glazed bisque finish and wire-brushed texture. Its drawer and lower shelf add convenient storage and display space.
Specifications
Height | 24.75in | |
Width | 24in | |
Depth | 27in | |
Details | Made with acacia wood solids and veneer with MDF substrate, Lightly wire-brushed texture in a glazed bisque finish with natural wood undertones, One drawer and lower shelf, Drawer front with overlay moulding, Due to the use of natural materials, some variations may occur, Assembly required | |
Lifestyle | Casual | |
Dimensions | 24''W x 27''D x 25''H |
You may also like
-
- Regular price
- $1,399.99
- Sale price
- $1,399.99
- Regular price
-
$1,679.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $729.99
- Sale price
- $729.99
- Regular price
-
$869.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $299.99
- Sale price
- $299.99
- Regular price
-
$359.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $919.99
- Sale price
- $919.99
- Regular price
-
$1,099.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $339.99
- Sale price
- $339.99
- Regular price
-
$399.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.99
- Sale price
- $1,219.99
- Regular price
-
$1,459.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $509.99
- Sale price
- $509.99
- Regular price
-
$609.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.99
- Sale price
- $1,219.99
- Regular price
-
$1,459.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,069.99
- Sale price
- $1,069.99
- Regular price
-
$1,279.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.99
- Sale price
- $1,219.99
- Regular price
-
$1,459.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device